با نزدیک شدن به پایان مهلت نظرسنجی آزمایشی اول در مورد ائتلاف این افتخار را داریم که ایمان افتخاری را به عنوان عضوی از گروه اجرایی در کنار خود داشته باشیم. حضور ایشان به عنوان استراتژیست و مسئول کیفیت اطلاعات، قطعا کمک بزرگی به تیم تحلیل داده‌ی ما خواهد بود. 

ايمان افتخاری - بنیاد مردم

تخصص ایمان افتخاری در کمک به سازمان‌ها برای استفاده‌ی موثر از قدرت داده‌های جمع‌آوری شده‌شان است. با اتکا به بیست سال تجربه در حوزه‌های هوش سازمانی و تحلیل داده، ایمان، جدای از تاسیس گروه مایکروسافت پاور بی‌آی در سیدنی به عنوان سخنران در سمینارهای مختلف داخلی (در استرالیا) و بین‌المللی حضور پیدا کرده است.

ایمان، به عنوان مشاور در حوزه‌ی تحلیل داده، با سازمان‌های بزرگ و نهادهای دولتی همکاری داشته؛ شرکت‌هایی همچون مایکروسافت، بانک های اصلی استرالیا، سازمان آموزش استرالیا، وزارت بهداشت استرالیا و بیشتر از ۱۰۰ سازمان داخلی و بین‌المللی دیگر. 

ایمان همچنین موسس چند شرکت در زمینه‌ی تحلیل داده و هوش مصنوعی در استرالیا و آمریکا و مشاور شرکتهای نوپا در این زمینه است.

ایمان افتخاری با پیوستن به بنیاد مردم مسئولیت هماهنگی کارگروه تحلیل داده، پردازش اطلاعات و استراتژی‌های پاکسازی و اطمینان از کیفیت اطلاعات جمع‌آوری‌شده را در پروژه‌های این گروه بر عهده خواهد داشت. 

برای اطلاعات بیشتر در مورد ایمان لطفا به صفحه‌ی لینکدین ایشون سری بزنید.

پی‌نوشت: پست دارای متن جایگزین برای همراهان کم‌بینا و نابینا است.