به یاری شما به اولین هدف بنیاد مردم رسیدیم! در تنها هفت روز بیش از صد هزار پاسخنامه‌ در بانک اطلاعاتی ما ثبت شده است‌. از همراهی شما بی‌نهایت سپاسگزاریم!  

نظرسنجی ائتلاف - بنیاد مردم

پیشاپیش این اطمینان را به شما می‌دهیم که به محدودیت‌های نظرسنجی‌ها آگاهیم و به هیچ عنوان قصد ارائه‌ی نتیجه‌گیری‌های کلی در مورد موضع ایرانیان را نداریم. همانطور که پیشتر گفته شد، هدف ما در این نظرسنجیِ به خصوص، آزمایش این پلتفرم در مواجهه با یک چالش بزرگ و سنجش توانایی‌اش در کمک به شکل گرفتن گفتگو در سطح جامعه در این شرایط انقلابی بود؛ با این امید که کمکی باشد برای آینده‌ای روشن‌تر.

 

وظیفه‌ی خود می‌دانیم که برای حفظ شفافیت، نقشه‌ی راه‌ِ روزهای آینده‌ی گروه تحلیل داده را طبق آن چیزی که برنامه‌ریزی شده خدمتتان ارائه کنیم:

 ⁃ سنجش و پاکسازی داده‌های دریافتی

 ⁃ ارائه‌ی یک گزارش از محدودیت‌های نظرسنجی آزمایشی اول و استراتژی پاکسازی داده، به همراه شرحی از اهداف و پیش‌فرض‌های پرسشنامه

 ⁃ ارائه‌ی نمودار نتایج دریافت شده برای همه‌ی سوالات گزینه‌ای بدون هیچ توصیفی (برای حفظ شفافیت)

 ⁃ ارائه‌ی نتیجه‌ی پردازش اولیه‌ی پاسخ‌های متن‌ باز (شامل ابر کلمات)

 ⁃ ارائه‌ی ۵ تا ۱۰ گزارش از آمارهای توصیفی

 ⁃ ارائه‌ی یک داشبورد (تعاملی) از همه‌ی اطلاعات دریافتی تا کاربر بتواند نمودارهای مدنظرش را بر مبنای اطلاعات موجود تولید کند. 

امید ما این است که همزمان با ارائه‌ی این گزارش‌ها و اولویت‌بندی موضوعات، شکل‌گیری کارگروه‌های مختلف برای آماده‌سازی پرسشنامه‌های بعدی توسط متخصصین انجام شده باشد. 

شما را از روند پیشرفت گزارش‌ها بی‌اطلاع نخواهیم گذاشت.